Umut Temizaş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BuR@sI UMUT^ÇuL@RıN s!t€s!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ALINTIDIR :( gerçekte yaşanmış :)

YazarMesaj
s€d@
Admin
s€d@

Takımlar : 2
Ruh Hali : 4

ALINTIDIR :( gerçekte yaşanmış :) Empty
MesajKonu: ALINTIDIR :( gerçekte yaşanmış :)   ALINTIDIR :( gerçekte yaşanmış :) Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 7:19 pm

benim yaklasik 2 sene bir birlikteligim olmustu..
cok asiktim.. deliler gibi seviyordum..
bu 2 sene icinde o beni 3 kez terketti..
sevdigi halde terketti..
ailevi meselleler yüzündendi... yani bana öyle söyledi..
ben onu ilk gördügüm andan beri sevmistim.. yaklasik 3 sene öncesinden beri asiktim ona.. ama o bunu bilmiyordu.. bigün tam onu aramaya cesaret etmistimki.. kader bu ya.. o beni aradi..
2 hafta telefola görüstük.. okadar tuhafdiki tanismamiz.. sanki zaten birbirimize aitmis gibiydik.. 2 hafta sonra bulusmaya karar verdik..
onunla karsi karsiya geldigimizde kalbim duracak gibi olmustu.. sanki yillardan beri tanisiyorduk.. inanin muhtesem bi bulusmaydi..
ona asiktim.. hemde deliler gibi...
sanki bütün siirlerim.. o yokkende ona yazilmis gibiydi.. o benim bekledigim adamdi...
sonunda gelmisti.. ve bende okadar karmasik izler birakmistiki....
birbirimiz cok sevmistik.. 9 ay boyunca bikez bile kaga etmedik.. sonra yavas yavas aramizda tuhaf sorunlar cikmaya basladi.. bigün bulusacagimiz yere gelmedi... saatlerce bekledim.. yagmur yagmaya basladi.. soguktan dondum.. ama yinede bekledim.. telefonu kapaliydi.. biseyler oluyordu.. ama ben ne oldugunu bilmiordum..
4 saat bekledim.. gelmedi.. benim sevdigim erkek, ilk kez beni görmeye gelmemisti..cok korktum ona bisey oldu diye...
sonra gece yarisi telefonunu acti.. neler oluyor dedim.. gelemedim.. uykum vardi dedi..
böyle sacma sapan bi neden yüzünden beni bekletmesi zoruma gitmisti.... ama aldirmadim.. yaklasik 15 gün boyunca bu hep bir bahane bulup gelmiordu beni görmeye.. hayatimin bu 15 günü, gözlerim irmaga dönmüstü adeta..
artik canima tak etmisti hasreti, ve bi sabah saat 5te kalkip onu görmeye gittim.. onun binecegi otobüse bindim.. ama o binmedi. evlerini önünde indim.. onu aradim. ama telefona cikmadi.. msj yazdim .. cvp vermedi.. 5 saat boyunca evinin önünde bekledim.. kar yagiyordu.. camdan baktigini gördüm. ama inmedi asagiya.. artik umudumu yitimistim.. yürüye yürüye geri döndüm 6 km yolu..
ayrilmistik.. yani bidaha onu göremiyecektim.. bu olayin oldugu gece beni aradi.. sarhostu.. agliyordu.. beni sevdigini söyledi.. ama bunun böyle olmasi gerektigini söledi.. sonrada telefonu kapatti.. beni sevdigini bilmek beni rahatlatmisti.. ama artik ayrilmistik..
aradan tami tamina 41 gün gecti.. bu süre boyunca ona günde en az 4 msj yaziordum.. hepsi cvpsiz kaliyordu.. olsun aldirmiyordum artik.. bitek onu bekledigimi bilmesi yeterdi... sonra bigün karsilastik.. o ani hic unutmuorum. yaklasik 20 saniye kadar gördüm onu.. ama bu yetmisti ona... gece yarisi yine aradi beni.. dayanamadigini söledi.. bensiz yasayamadigni.. falan filan.. sabaha kadar konustuk.. yarisi sabah okulum vardi.. ama ben heycandan uyuyamiyordum.. erkenden kalktim, gitim cicekciye.. bir sürü gül aldim.. bütün dostlarima dagittim.. herkes mutlu olsun istedim..
saatler gecmek bilmiyordu onu yine görecegim ani bekliyordum..
ve bulusma ani gelmisti. onu her gördügüümde aglamaya basliordum zaten.. budefada farkli olmamisti.. yine aglamstim.. yine beraberdik eskisi gibi.. okadar mutluydumki.. nerden bilebilirdim bu askin yine yarim kalacagini..
bikac ay sonra yine bulusmalara gelmemeye basladi.. ben hasta omustum artik.. piskolojim okadar bozuktuki.. onu evine ugurlarken bile, sanki son görüsmemizmis gibi sariliyordum.. onu icime kazimistim sanki.. onu giderken görünce nefesim kesiliyordu.. doktor bunu depression diye adlandirdi.. beni yine terketmisti.. yine ayni sekilde.. yine bi aciklamamsiz..
ben tiyatro oyuncusuym, ayrildiktan biraz sonra gösterimiz vardi..o gün herkesin sevgilisi yanindaydi.. ama benim sevdigim yanimda degildi.. cok duygulanmistim. sesini duymak istedim ve aradim.. alo degisini dinlerken yine kendimi tutamadim..ona son bi msj cektim : "sesini bile özledim diye"... makyajim akmisti.. öyle bi piskolojiyle sahneye nasil ciktim bilemezsiniz.. kapidan girinceye kadar gözlerimden damlalar akiordu.. onun gecesi, bu beni yine aradi.. yine sarhostu.. beni sevdigini .. ama benim ona layik olmadigimi.. onun beni mutlu edemiceni söyledi.. ben ondan sadece ask istiyordum. ama bunu kabullenemiyordu.. affet beni dedi ve kapatti..
onunla yie bulusmak istedim.. son bi gün istedim.. ama gelmedi.. artik yasmak istemiyordum..
bulusma yerine giderken yanima bikac paket hap almistim.. caresiz kalinca haplari teker teker yuttum.. ve onu evine kadar yürüdüm yine o 6 kmyi..
budefa yalvardim telefonda cikmasi icin... ama gelmedi.. git dedi bana.. ben yine bekledim..
3 saat sonra asagiya indi ve arabaya binip gitti... beni orada birakti.. artik hicbiseye sasirmiordum..
benim sevdigim adam nasil böyle degismisti.. aklim ermiyordu.. sonra geri geldi.. bende otobüs bekliyordum.. bana artik pesimden gelme seni görmeye dayanamiyorum dedi.. ve kosarak uzaklasti.. giderkende en az 6 kez arkasina bakti.. ve kaybolmadan önce : nolur git. üsüyeceksin diye bagirdi..
evet gitmisti.. bense sadece ardindan bakabiliyordum.. sonra hastaneye yatirdilar beni.. zehirlenmisim.. migdemi yikadilar... bunun üzerinden 5 ay gecti.. günüme gün ekleyip onu beklemeye .. ona siirler yazmaya devam ediyordum.. bigün bana dönecekti .. bunu biliordum..

bu 5 aylik zaman dilimi icinde, ben yeni bir i$e baslamistim.. vaktimi onunla harciyordum.. orada bi sürü insanla tanistim.. okadar cok teklif geliyorduki.. bukadar ilgiyi hic görmemistim erkeklerden..
ama hepsinede benim bi sevdigim oldugunu söylüyor ve red ediyordum..
baskasini sevmem imkansiz gibiyid benim icin..
sonra bi gün biriyle tanistim.. mustafa.. arkadas olduk.. onunla cok güzel vakit geciriyordum... bukadar zaman sonra ilk defa o beni güldürmeyi basarmisti.. onunla dertesiyorduk.. geziyorduk. gülüyorduk..bana bi Kalbim oldugunu yeniden hisetirmisti.. onada eski sevgilimi nekadar sevdigimi anlatmistim.. herkes bunu ezberlemisti artik... Pelin birtek Halili seviyordu..
mustafaninda tanistigi bi kiz vardi.. ama o daha cok benimle zaman gecirmeyi seviyordu. beni hic kirmiyordu.. her üzüldügümde yanimdaydi.. bunu halilden görmemistim ben.. sonra bigün mustafa beni eve kadar birakabilecegini söledi.. yolda yakinlastik.. beni öptü.. o an kendimden nefret ettim. nasil bunu yapmasina izin verdigimi düsündüm.. benim bi askim vardi.. ona ihanet etmis gibiydim.. mustafa bunun icin benden cok özür diledi..
bi yandan cok kizgindim . diger yandan nedense bi saflik vardi üzerimde.. sürekli daliyordum.. ama bu defa halili degilde mustafayi düsünüyordum.. tam yakinlasmistikki.. yine halil aradi bi gece beni... hayatim bir alo demesiyle alt üst olmaya alismisti artik.. yine gelmisti firtinam..

bu olayin yarisi sabahi bulusmaya karar verdik... öncesinde mustafayla karsilastik ve ona eski sevgilimin yine geri geldigini söyledim...
yüzünde tuhaf bir hüzün olustu ve cekip gitti .. ardindan söyle bi msj yolladi.. böle devam edersek sana asik olacagim diye.. ona kizdim.. cünkü ben ona baskasini sevdigimi söylemistim.. sonra arkadaslarindan ögrendimki o konustugu kizla benim yüzümden iliskisini kesmis ve bana acilmayi planliyormusmus aslinda..
neyse.. o günü halille bulusmaya gittim. ama yine gelmedi.. saka gibiydi.. yada masalmi desek..? " ben geldim" deyip kayboluyordu hayatimdan...
bu olayin üzernden yaklasik bi hafta gecti... mustafayla görüsmeye devam ettim... derken bi gün yine halil aradi ve bulusmak istedi.. kabul ettim salak asik oldugum icin..
ama bu defa hersey farkliydi.. onu gördügümde icime biseyler olmadi.. yaninda kendimi kötü hisettim ve sanki ondan artik igreniyordum.. beni hicbisey olmamis gibi öpmeye calismasi son damlaydi... sabrim tasmisti... ardima bakmadan cekip gittim.. o an anlamistim.. ben artik "mustafayi" seviordum... bunu ona müjdelemek icin kosarak gittim.. o geldiginde aglayarak boynuna sarildim.. onusa bana sordugu tek sey .. ona gittin degilmi oluyordu..evet dedim.. ama ben artik anladimki.. onu degil ben seni cok seviyorum.. oda bana sarildi.. sende seni seviyorum dedi.. ve cok mutlu olduk..
beraberligimizin ilk senesiydi.. hersey cok güzeldi.. mutluyduk.. bi dedigimi iki etmiyordu..
bigün hastanede anannemin ameliyattan cikmasini bekliyorduk.. yine halille karsilastim.. ister istemez aglamaya basladim.. sanki hala onu özlüyor gibiydim.. bana gel diye isaret yapti.. ama pesinden gitmedim..
eve geldigimde eski numarmi aradigini gördüm..ve geri aradim.. uzun uzun konustuk. ona bi sevgilim oldugunu söyledim.. senelerden beri icimde biriktirdigim yaralarin kabuklarini önüne döktüm.. agladim .. isyan ettim.. bana bunlari cektirdigi icin ona cok kirgin oldugumu söledim..
oda haklisin dedi.. ama benim senden vazgemicemi biliyordun dedi.. sen nasil benden vazgecersin dedi.. icim ciz etti.. gercekten ben ondan nasil vazgecmistim..???????????

bana yalvardi telefonda.. mustafadan ayril bana dön dedi.. bi bosluk icindeydim.. o heycani sanki yeniden yasiyordum.. hayir diyemedim..
seni görebilirmiyim dedi.. cok israr etti.. sonunda kabul ettim..
bulustuk..
o an kendimden igrendim sanki... neden onu yanindaydim.. bunu mustafaya nasil söylerdim.. cok caresizlesmistim..
aldatiyordum.. aslinda kendimi aldatigimi cok iyi biliordum..
evet halil yanimdaydi.. okadar ay bekledigim askim..resmen gözlerimin önünde bana yalvariyordu, döneyim diye..biz nasil bu hale gelmistik..
aklim cok karisikti.. bi yanda ilk askim.. diger yanda benim icin dünyalari yikip gecen bi adam.. biri beni bi gün güldürse 10 gün aglatiyordu.. digeri ben aglamamam icin, sacimin teline dokunmaya kiyamiyordu.. sanki bi yanda ask .. diger yanda mantik gibi beydi.. birinden birine sonsuza dek elveda demek zorundaydim.. ama bu karari gittikce uzatiyordum... cünkü ikisinden biri hayatimda son nefesini veriyordu..
sizce kimi tercih ettim?

mantik gibi görünenin ask oldugunu anlayinca tabikide mustafayi tercih ettim..
artik aglamiyorum. geceleri basimi yastiga koydugumda islak olmuyor artik.
bir seyi anladim.. mutlu olabilmek icin birtek ask yetmiyor.. tabiki ask olmadan hicbirsey olmaz... ben yine asigim.. okadar imkansiz sanirdim tekrar asik olmayi.. ama simdi sevgilimle cok mutluyum.. ve bunu eski sevgilimede söyledim zaten.. mustafa bu olanlari benden ögrenince halille konusmak istedi.. konustular.. benim pesimi birakmasini istedi.. oda kabul etti. ama bu olayin üzerinden bi kac ay gecti. halil hala beni gördügünde bana yaptiklari icin özür diliyor.. ama artik oda benim ilk defa mutlu edildigimi gördü.. oyüzden ona geri dönmemi beklemiyor...
iste benim hikayem buydu..

ALINTIDIR :( gerçekte yaşanmış :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALINTIDIR :(